8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

KRÉTA, e-Ügyintézés információk

Az e-Ügyintézés kérelmezői felületének használatával a Gondviselői / Tanulói jogosultsággal rendelkező felhasználók kérelmet (kérelmeket), jelentkezési lapot, iratokat, igazolásokat, felmentéseket és egyéb dokumentumokat nyújtanak be az intézmények felé elektronikus formában a rendszeren keresztül. Ehhez lehetőségük van dokumentum sablonok letöltésére, megszemélyesítésére, a dokumentumok mentésére és visszatöltésére a rendszerbe. A felhasználói felületen keresztül ügyeik nyomon követésére.

KRÉTA Tudásbázis:

A tudásbázisban megtalálhatók a KRÉTA különböző moduljainak felhasználói kézikönyvei, a programfunkciók gyors megismerésére szolgáló áttekintő segédletek, továbbá a fenntartókkal együtt készített szakmai útmutatók is.

Elektronikus ügyintézés:

segédanyagok:

KRÉTA e-Ügyintézés modul rövid tájékoztató

KAFFE PROJEKT- Elektronikus ügyintézés felhasználói segédlet

PILOT elektronikus ügyintézési rendszerek felhasználói segédlete gondviselők részére