06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

2020/2021-es tanév

második félév

Tanárok elérhetőségei itt megtekinthetőek!

  Név Fogadóóra időpontja Tantárgy
1. Ács Attila hétfő 1. óra földrajz, testnevelés
2. Ácsné Szalai Eszter kedd 3. óra testnevelés, gyógytestnevelés
3. Baráthné Korán Anikó   napközis csoportvezető
4. Berendiné Herceg Gabriella hétfő 4. óra etika, technika, rajz, testnevelés, napközis csoportvezető
5. Czaunné Marton Adrienn szerda 2. óra matematika
6. Czuczay Zoltánné csütörtök 1. óra matematika
7. Csécsi Zoltánné kedd 4. óra tanító
8. Dobos Ivett péntek 3. óra testnevelés
9. Ézsiásné Szakonyi Márta hétfő 3. óra matematika, fizika, informatika
10. Geréd-Bakó Tünde  kedd 4. óra történelem, angol
11. Glöckl Eszter hétfő 4. óra tanító
12. Hofstetterné Vollain Márta kedd 2. óra tanító
13. Kékesi Viktória hétfő 4. óra történelem, angol, magyar nyelv és irodalom
14. Kiss Anikó   gyógypedagógus
15. Kőrös Anikó szerda 5. óra magyar nyelv és irodalom, napközis csoportvezető
16. Kucserkáné Moravcsik Katalin kedd 3. óra tanító
17. Major Anna-Mária szerda 4. óra etika, napközis csoportvezető
18. Mester Ferencné hétfő 1. óra tanító
19. Nagy Judit csütörtök 5. óra technika
20. Nádasné Varga Katalin telefonos egyeztetés: 70/252-5598 ének-zene
21. Ódorné Tóth Zsuzsanna csütörtök 4. óra matematika, fizika
22. Papp Veronika szerda 4. óra tanító
23. Rózsa Mária   napközis csoportvezető
24. Ruzsonik Kitti csütörök 5. óra történelem, rajz, technika, napközis csoportvezető
24. Sári Gyuláné hétfő 3. óra technika, matematika
25. Sütő Zsuzsanna hétfő 4. óra napközis csoportvezető
26. Szántód Helga hétfő 4. óra tanító
27. Szirbek Szilvia kedd 5. óra rajz
28. Tari Edit   biológia telefonos egyeztetés szükséges: 20/452-2572
29. Tóthné Kunstár Judit hétfő 2. óra matematika, könyvtáros
30. Vadas Györgyné péntek 2. óra tanító
31. Varga Anikó péntek 2. óra német, földrajz
32. Vincze Gyöngyi kedd 2. óra informatika, napközis csoportvezető
33. Völgyi Zsuzsanna péntek 3. óra magyar
34. Erdélyi Mónika csütörtök 4. óra kémia
       
       
  1. óra    8.00-8.45  
  2. óra    9.00-9.45  
  3. óra  10.00-10.45  
  4. óra  11.00-11.45  
  5. óra  11.55-12.40  
  6. óra  12.50-13.35