06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

2019/2020-as tanév

első félév

  Név Fogadóóra időpontja Tantárgy
1. Ács Attila péntek 2. óra földrajz, testnevelés
2. Ácsné Szalai Eszter kedd 3. óra testnevelés, gyógytestnevelés
3. Baráthné Korán Anikó   ének-zene, rajz, napközis csoportvezető
4. Berendiné Herceg Gabriella   etika, technika, napközis csoportvezető
5. Czuczay Zoltánné hétfő 2. óra matematika
6. Csécsi Zoltánné hétfő 3. óra tanító
7. Dobos Ivett hétfő 4. óra testnevelés
8. Egerszegi Éva kedd 5. óra matematika
9. Geréd-Bakó Tünde Irma csütörtök 4. óra történelem, angol
10. Glöckl Eszter szerda 3. óra tanító
11. Hámori Gábor   fizika
12. Hofstetterné Vollain Márta kedd 4. óra tanító, etika
13. Imrei Katalin csütörtök 4. óra matematika, testnevelés
14. Kékesi Viktória szerda 3. óra történelem, angol, magyar nyelv és irodalom
15. Kiss Anikó   gyógypedagógus
16. Kőrös Anikó szerda 2. óra magyar nyelv és irodalom, napközis csoportvezető
17. Kucserkáné Moravcsik Katalin kedd 3. óra tanító
18. Mester Ferencné hétfő 4. óra tanító
19. Nádasné Varga Katalin   ének-zene
20. Papp Veronika hétfő 3. óra tanító, ének-zene
21. Rocska Marianna kedd 4. óra biológia, kémia, napközis csoportvezető
22. Rózsa Mária szerda 2. óra technika, hon- és népismeret, napközis csoportvezető
23. Ruzsonik Kitti   történelem, rajz, technika, napközis csoportvezető
24. Sári Gyuláné hétfő 4. óra technika, matematika
25. Somogyiné Szokolai Márta   fizika
26. Szántód Helga hétfő 4. óra tanító
27. Szirbek Szilvia csütörtök 3. óra rajz
28. Tóth Mária hétfő 2. óra matematika, kémia, napközis csoportvezető
29. Tóthné Kunstár Judit csütörtök 3. óra matematika, könyvtáros
30. Vadas Györgyné hétfő 3. óra tanító
31. Varga Anikó szerda 3. óra német
32. Vincze Gyöngyi hétfő 3. óra informatika, napközis csoportvezető
33. Völgyi Zsuzsanna csütörtök 3. óra magyar
34. Molnárné Perus Zsuzsanna szerda 4. óra technika és életvitel
       
  1. óra    8.00-8.45  
  2. óra    9.00-9.45  
  3. óra  10.00-10.45  
  4. óra  11.00-11.45  
  5. óra  11.55-12.40  
  6. óra  12.50-13.35