A CIMBORA kirándulás

Izgatottan gyülekeztünk az iskola udvarán. Mindenki nagyon várta a kirándulást. Az út nem tűnt hosszúnak. Az első megálló Budán a Mesemúzeum volt. Először óriás társasjátékot játszottunk. Azután három termen mentünk keresztül: üveghegy, erdő, palota. Kedvencünk az erdő teremben egy nagy fa volt. Azon volt egy griffmadárfészek és egy átjáró a palotába. A múzeum után átmentünk Pestre a Petőfi Irodalmi Múzeumba. Ott karácsonyi díszeket készítettünk. Egy elegáns étteremben ebédeltünk. Ebéd közben vicces, zenés műsort láthattunk. Utána befejeztük a karácsonyi díszek készítését. Ezután meghallgattuk a Gárdonyi Zoltán kamarazenekar koncertjét. Fáradtan, de élményekkel telve hagytuk el a kivilágított Budapestet.

Erdős Blanka és Erdős Balázs

4. osztályos tanulók