Járványügyi helyzettel kapcsolatos információk:

A GYÖRGYI DÉNES ÁLTALÁNOS ISKOLA INTÉZKEDÉSI TERVE A 2020/2021. TANÉVBEN A JÁRVÁNYÜGYI KÉSZENLÉT IDEJÉN ALKALMAZANDÓ ELJÁRÁSRENDRŐL ITT OLVASHATÓ

A GYÖRGYI DÉNES ÁLTALÁNOS ISKOLA INTÉZKEDÉSI TERV KIEGÉSZÍTÉSE

A járványügyi helyzet alakulása miatt az Emberi Erőforrások Minisztérium (EMMI)  központi Intézkedési terve módosult, így a Györgyi Dénes Általános Iskola helyi Intézkedési Terve az alábbiakkal egészül ki:

- A tanuló hiányzása esetén csak orvosi, kórházi vagy hatósági igazolással, zárójelentéssel vagy feloldó határozattal látogathatja a tanuló újra az iskolát. 1-3 napos hiányzást csak akkor igazolhat a szülő, ha előre bejelentett családi ok miatt hiányzik a tanuló.

- A tanuló hiányzása esetén a szülőnek reggel 7.45-8 óra között tájékoztatási kötelessége van az iskola felé, hogy gyermeke aznap miért hiányzik. A tájékoztatást megtehetik e-mailen    ( iskola@gyorgyiiskola.hu ), vagy telefonon (06308119218).

- Az őszi úszásoktatást fel kell függeszteni a köznevelési intézményekben, és tavaszra vagy későbbi évfolyamokra kell átütemezni.

Balatonalmádi, 2020. szeptember 8.

Ács Attila