06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Megyei diákolimpiai győzelem a Játékos sor- és váltóversenyen

A diákolimpiai játékos sor – és váltóverseny körzeti fordulóján, iskolánk alsó tagozatos tanulói nagy fölénnyel -az előző évekhez hasonlóan- első helyezést értek el, így továbbjutottak a megyei versenyre, amit a Veszprém Megyei Diáksport Egyesület iskolánk tornacsarnokában rendezett meg. A megyei döntőn -népes szülői buzdítás közepette- öt iskola csapata mérte össze tudását az ügyességet, gyorsaságot, kitartást és figyelmet igénylő versenyszámokban. A megyei döntő óriási izgalmak közepette a házigazda Györgyi Dénes Általános Iskola csapatának győzelmével zárult, megelőzve a csopaki és a herendi iskolák együtteseit. Ez azt jelenti, hogy iskolánk csapata ismét kijutott az országos versenyre, amit január végén Szombathelyen rendeznek meg.

A csapat tagjai: Ács Fanni, Perényi Dorka, Göde Petra, Varga Viktória, Negro Emese, Hujber Sarolta, Gergely Gabi, Kurucz Luca, Udvardy Luca, Horváth Milán, Keil Olivér, Bécsy Bendegúz, Ács Gergő, Körmendi György, Nagy Zsombor, Fazekas Máté, Németh Levente, Kutics Balázs, Geréd László, Kiss Barnabás. Felkészítő tanárok: Ácsné Szalai Eszter, Dobos Ivett testnevelők.