Példamutatásból jeles

Új elemmel bővült a Györgyi Dénes Általános Iskola 4.A osztályos tanulóinak adventi programja. A szokásos karácsonyi készülődés, kézműves foglalkozások és egymás megajándékozása mellett az idei évben az osztály csatlakozott a Baptista Szeretetszolgálat „Karácsonyi cipősdoboz akciójához”.

A gyerekek lelkesen hozták be otthonról a már nem használt, jó állapotú játékaikat, könyveiket, és csillogó szemmel, nagy gonddal készítették el a gyönyörű, cipős dobozba csomagolt ajándékaikat. Az osztályban 21 csomag gyűlt össze és indult útnak december 15-én, hogy Szenteste nehéz sorsú, nélkülöző családok gyermekeinek a Karácsonyát tegye szebbé.
Emberségből, gondoskodásból a 4.A osztály jól vizsgázott. Bízunk benne, jövőre több osztály is követi a jó példát.