Megyei Diákolimpia Ajka

I. korcsoportos fiú csapatunk is megyei diákolimpiai bajnok
Ajkán került megrendezésre az I. korcsoportos labdarúgás Diákolimpia megyei döntője. Iskolánk csapata a csoportkörben az ajkai Szent István Király Általános Iskola és a tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola alakulataival meccselt. Az ajkai meccset sikerült megnyerni, ugyanakkor a tapolcai csapattól vereséget szenvedtünk. Csoportmásodikként az elődöntőben a másik csoport győztesével, a balatonfüredi Református Általános Iskola csapatával játszottunk, amit 5:3-ra nyertünk meg. A döntőben ismét a tapolcaiakkal találkoztunk. A mérkőzés 1:1-re végződött. A büntetőket kis csapatunk jobban rúgra (2:0), így az esemény végén a "györgyis" diákok nyakába akasztották a szervezők az aranyérmet. Irány az Országos Döntő!
A csapat tagjai: Dózsa Dusán, Pirik Zsigmond, Demetrovics Pál, Barcza Botond, Végh Máté, Oláh Mátyás, Kovács Bence, Kovács Ábel, Koller Bence, Hegedűs Bors.
Gratulálunk!