06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Ballagás és tanévzáró ünnepély

2022. június 20-án, szombaton ünnepélyes tanévzáróval és a végzős 8. osztályosok ballagásával zárta iskolánk a 2021-2022-es tanévet. Három év után a teljes iskolaközösség előtt, nagyszámú vendég, szülő, nagyszülő, hozzátartozó jelenlétében zárult a tanév a ballagással egybekötve.
A tanévzárón az iskola igazgatójától 69 tanuló vehetett át jutalomkönyvet, ők mindannyian kitűnő eredménnyel zárták a tanévet.
A Györgyi Dénes Iskola kiváló növendéke elismerést idén öt végzős diák érdemelte ki: Ács Fanni, Kiss Luca, Somogyi Szofi, Tarnavölgyi-Benedek Hédi, Révész Ádám. Ők általános iskolai tanulmányik alatt minden évben kitűnő eredménnyel végeztek.
A Györgyi Dénes Általános Iskola Jó tanuló-jó sportolója elismerést Ács Fanni, Kiss Luca, Somogyi Szofi, Tóth Virág és Révész Ádám vehették át. Tanulmányi eredményeik végig legalább 4,5-es szintet elérték és több iskolai diákolimpiai sportversenyen eredményesen képviselték az iskolát.
A tanévzárón köszöntöttük Tóthné Kunstár Judit kolléganőnket is, aki szeptembertől jól megérdemelt nyugdíjas éveit kezdi tölteni. Ebből az alkalomból vehetett át Pedagógus Szolgálati Emlékérmet. Gratulálunk Juditnak a pedagógus pályán eltöltött 40 évnyi eredményes és tartalmas tevékenységéhez. Köszönjük áldozatos munkáját. Tartalmas, egészségben teli, boldog nyugdíjas éveket kívánunk!