06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Diákolimpia Játékos sportverseny országos elődöntő

Ismét az országos döntőbe jutott csapatunk!

Február 5-én Gárdonyban került megrendezésre a Diákolimpia Játékos sportverseny országos elődöntője. 6 csapat 9 versenyfeladatban bizonyíthatta felkészültségét. A Györgyi Dénes Általános Iskola csapata már az első versenyszám után az élre került, amit a verseny végéig sikerült megőrizni. Magabiztos versenyzéssel, meggyőző fölénnyel az 1. helyen végezve, egyenes ágon jutott csapatunk az országos döntőbe. Március első hétvégéjén Egerben bizonyíthatnak játékosaink!

A csapat tagjai: Hámori Anna, Huszár Sára, Szabó Panka, Éliás Márk, Holéczy Misi, Heidinger Márk, Varga Léda, Horváth Tekla, Barcza Botond, Demetrovics Pál, Pirik Zsigmond, Jaksa Alíz, Huszka Boróka, Holéczy Júlia, Heidinger Levente, Pék Bendegúz, Szabó Pál Péter (hiányoztak: Nagy Réka Ágota, Jeszenszky Balázs). Testnevelők: Dobos Ivett, Erdélyi Ágnes.

Gratulálunk és jó felkészülést kívánunk! Hajrá Györgyi

A versenyen készült képek iskolánk facebook oldalán megtekinthetőek.