06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Gyermeknap az alsó tagozaton

Május 25-én délelőtt gyereknapi programokat rendeztünk alsó tagozatos diákjainknak. A tanulók nagy örömmel vették birtokba az aszfaltos pályát,ahol a gyermek napról készítettek ötletes rajzokat. A kispark volt a kötélhúzás és az ügyességi játékok helyszíne. A harmadik állomás is a park volt, ahol Kovács Krisztián segítségével minden évfolyam más-más táncot sajátított el. Természetesen a játékok sorából a kidobó sem maradhatott el, amit a tanulók nagyon élveztek. A vidám délelőtti programokat a gyerekek fagyizással fejezték be. A finom fagyit köszönjük az Amaretto fagyizónak, melynek kedvezményes költségét a farsangi bevételből fedeztük.
Örülünk, hogy sok mosolygós gyermekarcot láttunk ezen a napon is!
Köszönjük a tanító nénik lelkes munkáját!