Ballagás és tanévzáró ünnepély iskolánkban

2023.06.17-én ünnepélyes tanévzáróval és a végzős 8. osztályosok ballagásával zárta iskolánk a 2022-2023-as tanévet. Örömünkre nagyszámú vendég, szülő, nagyszülő, hozzátartozó jelenlétében zárult a tanév a ballagással egybekötve.

A tanévzárón az iskola igazgatójától 86 tanuló vehetett át jutalomkönyvet, ők mindannyian kitűnő eredménnyel zárták a tanévet.

A Györgyi Dénes Iskola kiváló növendéke elismerést idén kettő végzős diák érdemelte ki: Gulyás Dorka és Nagy Dávid. Ők általános iskolai tanulmányaik alatt minden évben kitűnő eredménnyel végeztek. Szívből gratulálunk!

A Györgyi Dénes Általános Iskola Jó tanuló-jó sportolója elismerést az idei évben Molnár Hunor 8. osztályos tanuló érdemelte ki. A tanévzárón köszöntöttük Hofstetterné Vollain Márta kolléganőnket is, aki szeptembertől jól megérdemelt nyugdíjas éveit kezdi tölteni..

Gratulálunk Mártinak a pedagógus pályán eltöltött eredményes és tartalmas tevékenységéhez. Köszönjük áldozatos munkáját. Tartalmas, egészségben teli, boldog nyugdíjas éveket kívánunk!

Szép nyarat, tartalmas VAKÁCIÓT kívánunk minden diákunknak és pedagógusainknak!