Iskolai étkezés

Kedves Szülők!

Az iskolai étkezéssel kapcsolatosan néhány lényeges dologra szeretnénk a figyelmüket felhívni.

1. Azok a tanulók, akik már regisztráltak és kezelik a MENZA PURE, Balatonalmádi Városgondnokság internetes felületét, a számukra kiküldött 1. sz. melléklet kitöltésével, visszaküldésével tudják ismételten igényelni az étkezést. A dokumentumokat a Városgondnokság küldte, visszaküldeni a sulietkezes@balatonalmadi.hu címre, szintén nekik kell.

A melléklet visszaküldése nélkül nem tud étkezni a gyermek.

2. Azok a tanulók, akik eddig nem étkeztek az iskola keretein belül, de az idén szeretnének, ezt az igényüket a fenti email-címen jelezzék a gyermek nevének, osztályának, iskolájának a feltüntetésével.

A mellékleteket ezek után a Városgondnokság kiküldi számukra, az 1. sz. melléklet kitöltésével, visszaküldésével jelentkeznek az étkezésre.

3. A jelentkezésnek átfutási ideje van, ezért főként az új étkezők esetén mielőbb jelentkezzenek be a fenti címen.

4. A jelentkezéssel együtt a kedvezményekre jogosító mellékleteket is vissza kell küldeni a Városgondnokságnak. A nagycsaládos, TB támogatott kedvezményeket csak a mellékletek beérkezése után lehet érvényesíteni. (3. és 4. sz. melléklet)

A beérkezésig teljes árat kell fizetni. A mellékleteket szintén küldi a Városgondnokság.

5. Étkezést lemondani előző nap 9 óráig lehet a MENZA-PURE felületen.

Tisztelettel:

Ács Attila