06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Bolyai Természettudományi Csapatversenyen

Harmadiktól nyolcadik osztályig 25 csapatunk versenyzett a Bolyai Természettudományi Csapatversenyen január 12-én. A kerületi forduló népes mezőnyéből három csapatunk tűnt ki eredményével, így ők képviselik iskolánkat február 9-én az országos döntőben. E kimagasló eredményt a harmadik osztályosok 1. helyezett „A természet ereje” nevű csapata (Pataky Vince, Csomai Benedek, Partleton Arthur Terry, Holéczy Mihály, felkészítő Hegyessy-Takács Edit), valamint a 2. helyezett „Varázslatos hüllők” csapata (Berendi Lilla, Dukai-Nagy Viola, Nádudvary Blanka Zita, Szokoly Milos, felkészítő Szántód Helga), illetve az ötödikesek 3. helyezett „Csillagszórók” csapata (Csapó Hanna, Duric Elenor, Győrffy Bálint, Holéczy Júlia, felkészítő: Monostory Zsuzsanna) érte el.

Gratulálunkés a döntőben újabb sikereket kívánunk!

2024.01.18.