06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Alsó tagozatos farsang

Szombat délután az alsó tagozatos farsangi bál alkalmával zsúfolásig megtelt iskolánk tornacsarnoka. Az első osztályosok köszöntője után a tanító nénik vezetésével minden osztály felvonult, mindenki megmutatta a maskaráját. Rengeteg ötletes, kreatív, szép jelmezt láthatott a szép számú közönség. A gyerekek jelmezes felvonulása után nem maradhatott el a tanító nénik fergeteges produkciója sem. Természetesen a bulihoz és a jókedvhez hozzátartoznak a sütemények, üdítők is. A szülők gondoskodásának köszönhetően volt mindenből bőségesen. A tombolahúzás előtt táncbemutató és a szülők tánca színesítette az est programját. Az értékes tombola-nyeremények mindegyike gazdára talált.
Köszönjük a szülőknek a felajánlásokat, a bál lebonyolításában nyújtott segítséget!
2024.02.12.