A képernyőfüggés és a digitális világ veszélyei

2024. október 14.
Október 14-én, hétfő délelőtt az 5- 6. majd a 7-8. évfolyamos diákok Pölt Ákos, családbiztonsági szakértő vezetésével egy időszerű, aktuális témáról, a digitális tér veszélyeiről hallgathatnak meg előadást.
Október 14-én délután 17-19 óra között a Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár nagytermében szintén Pöltl Ákos lesz a házigazdája a szülőknek, felnőtteknek szóló előadásnak, amelynek címe: Szerezd vissza a családodat! Légy okosabb az okostelefonnál.
A délutáni előadásra minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk! A belépés díjtalan.
Az előadást a Györgyi Dénes Általános Iskola szervezi, annak anyagi forrásához jelentős támogatást nyújtott Balatonalmádi Város Önkormányzata, amit az idei Civil és kulturális pályázaton nyertünk el.
A segítséget köszönjük Cselik-Izsó Rékának, Pirik-Barta Bettinek és Demetrovics Györgyinek.