TIOP1.2.3-2011/2-2011-0202 Könyvtári szolgáltatások infrastruktúra fejlesztése Balatonalmádi általános iskoláiban, csatlakozás a Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár könyvtári rendszeréhez

A pályázat során 8 000 000 Ft-ot fordíthatunk az iskolai könyvtárak eszköz- és szoftverbeszerzésére a Györgyi Dénes Általános Iskolában és a Vörösberényi Általános Iskolában. Könyvtárosi munkaállomások, tanulói gépek, projektorok, dokumentumok, kiadványszerkesztő és karakterfelismerő szoftverek vásárlása történt a pályázott összegből. A városi könyvtár számítógépes rendszeréhez kapcsolódnak az általános iskolák, a Huntéka integrált könyvtári rendszer segítségével a Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár internetes felületén lehetőség van az iskolai könyvtár állományában történő keresésre.