MEZEI FUTÁS KÖRZETI DIÁKOLIMPIA

Október 19 - én a Vörösberényi Általános Iskola melletti mezőn került megrendezésre a tanév első diákolimpiai versenye. A mezei futás körzeti Diákolimpia versenyen 7 iskola diákjai álltak rajthoz a legkisebbektől a legnagyobbakig. A Györgyi Dénes Általános Iskola képviseletében közel 70 tanuló indult. A délután folyamán igazán szép eredmények születtek, hiszen a fiúk és a lányok mezőnyében is valamennyi korcsoportban a dobogó legfelső fokára állhattak fel csapataink.
Eredmények (lányok):
2. kcs. csapat: 1. helyezés (Horváth Tekla, Lőrincz Jáde, Nagy Réka, Varga Léda) és 2. helyezés (Varga
- Karas Emese, Holéczy Júlianna, Zentai Jázmin, Benedek Zsolna).
Egyéniben Horváth Tekla 1. helyen, Lőrincz Jáde 3. helyen végzett.
3. kcs. csapat: 1. helyezés (Jeszenszky Emese, Sipos Hanna, Horváth Kata, Bécsy Dorottya, Rudner Kamilla).
Egyéniben: Jeszenszky Emese aranyérmet, Sipos Hanna ezüstérmet szerzett.
4. kcs. csapat: 1. helyezés (Erdei Júlianna, Negro Veronika, Farkas Nóra, Rasovszky Rézi, Verestoy Borbála).
Egyéniben: 1. helyezett Erdei Julcsi, 2. helyezett Negro Veronika, 3. helyezett Farkas Nóra.
Eredmények (fiúk):
2. kcs. csapat: 1. helyezés (Asbóth Huba, Jeszenszky Balázs, Szabó Pál Péter, Barcza Botond, Pék Bendegúz) és 3. helyezés (Nagy Marcell, Dósa Dusán, Hegedűs Bors, Nagyidai János, Pirik Zsigmond).
Egyéniben: Asbóth Huba ezüstéremnek örülhetett.
3. kcs. csapat: 1. helyezés (Kiss Csanád, Bató Medox, Sipos Ádám, Erdei Péter, Szabó Zsombor) és 2. helyezés (Csejtei Béni, Kovács Benett, Kádár Simon, Huszka Botond, Győrffy Botond).
Egyéniben: Kiss Csanád első, míg Bató Medox 2. helyen ért célba.
4. kcs. csapat: 1 helyezés (Pusztay Balázs, Varga Zsombor, Doma Kálmán, Rudner Dénes, Csejtei Zétény) és 3. helyezés (Márkus Noé, Kovács Péter, Tamás Endre, Molnár Hunor, Varga Botond).
Egyéniben Pusztai Balázs a dobogó 3. fokára állhatott fel.
Az első és második helyezett csapatok a megyei döntőben képviselhetik iskolánkat.
Gratulálunk a szép eredményekhez és további eredményes felkészülést kívánunk!