06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

6. helyezés a Diákolimpia Országos döntőn

Iskolánk csapata a nagyszerű 6. helyezést érte el a Diákolimpia Játékos sportverseny országos döntőjében. Az Egerben megrendezésre kerülő megmérettetésre csapatunk a körzeti, a megyei és az országos elődöntő versenyek megnyerésével kvalifikálta magát. Az elmúlt közel fél évben rengeteg gyakorláson, edzésen vannak túl játékosaink. Nagy elszántsággal, odaadással készültek, aminek az országos 6. helyezés lett a jutalma.
A csapat tagjai: Hámori Anna, Huszár Sára, Szabó Panka, Éliás Márk, Holéczy Misi, Heidinger Márk, Varga Léda, Horváth Tekla, Barcza Botond, Demetrovics Pál, Pirik Zsigmond, Jaksa Alíz, Huszka Boróka, Holéczy Júlia, Heidinger Levente, Pék Bendegúz, Szabó Pál Péter, Nagy Réka Ágota, Jeszenszky Balázs. Testnevelők: Dobos Ivett, Erdélyi Ágnes.
Gratulálunk a csapatnak és a felkészítő testnevelőknek is! Hajrá Györgyi!