Futsal diákolimpiai

Futsal diákolimpiai eredmények
A Balatonalmádi Diáksport Bizottság a futsal (teremlabdarúgás) diákolimpia körzeti döntőjét január elején az alsóörsi sportcsarnokban rendezte meg. A Györgyi iskola csapata az elődöntőben a házigazda alsóörsi csapatot, a döntőben a balatonkenesei iskola csapatát győzte le, ezzel körzeti diákolimpiai bajnok lett, így továbbjutott a balatonfüredi megyei döntőbe. A január 12-én megrendezett eseményen a megye 9 diáksport körzetének bajnoka vett részt, ahol a Györgyi Dénes Általános Iskola csapata remek eredményt ért el, megyei 3. helyen végeztek a fiúk. A csapat tagjai: Sánta Szabolcs, Horváth Máté, Szintay Ágoston, Kovács Noel, Dolezsai Mátyás, Pápai Dominik, Fülöp Levente, Gózon Bendegúz, Sárossy Tibor.