06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

2021/2022-es tanév

második félév

Tanárok elérhetőségei itt megtekinthetőek!

  Név Fogadóóra időpontja Tantárgy
1. Ács Attila hétfő 2. óra földrajz, testnevelés
2. Ácsné Szalai Eszter hétfő 3. óra testnevelés, gyógytestnevelés
3. Berendiné Herceg Gabriella kedd 4. óra etika, technika, rajz, testnevelés, napközis csoportvezető
4. Boda Nikolett csütörtök 5. óra napközis csoportvezető
5. Czaunné Marton Adrienn szerda 2. óra matematika
6. Csécsi Zoltánné kedd 3. óra tanító
7. Dobos Ivett hétfő 5. óra testnevelés
8. Ézsiásné Szakonyi Márta hétfő 3. óra matematika, fizika, informatika
9. Geréd-Bakó Tünde  csütörtök 3. óra történelem, angol
10. Glöckl Eszter csütörtök 3. óra tanító
11. Győrffy-Kucserka Tímea hétfő 4. óra angol, történelem
12. Hegyessy-Takács Edit hétfő 3. óra tanító
13. Hegyi Klára szerda 4. óra rajz, technika
14. Hajdu Gabriella   biológia, SMS-ben kérhet a szülő visszahívást: 30/524-0593
15. Hofstetterné Vollain Márta péntek 2. óra tanító
16. Kékesi Viktória péntek 3. óra történelem, angol, magyar nyelv és irodalom
17. Kiss Anikó kedd 1. óra gyógypedagógus
18. Kőrös Anikó csütörtök 2. óra magyar nyelv és irodalom, napközis csoportvezető
19. Major Anna-Mária hétfő 3. óra etika, napközis csoportvezető
20. Mester Ferencné csütörtök 2. óra tanító
21. Ódorné Tóth Zsuzsanna hétfő 3. óra matematika, fizika 
22. Papp Veronika hétfő 3. óra tanító
23. Rózsa Mária csütörtök 4. óra napközis csoportvezető
24. Ruzsonik Kitti péntek 4. óra történelem, rajz, technika, napközis csoportvezető
25. Sári Gyuláné hétfő 2. óra technika, matematika
26. Sellei Abigél szerda 1. óra kémia, telefonon érhető el: 30/811-7167
27. Sütő Zsuzsanna péntek 2. óra napközis csoportvezető
28. Szántód Helga péntek 3. óra tanító
29. Tóthné Kunstár Judit kedd 2. óra matematika, könyvtáros
30. Vadas Györgyné péntek 3. óra tanító
31. Varga Anikó hétfő 4. óra német, földrajz
32. Vincze Gyöngyi csütörtök 4. óra informatika, napközis csoportvezető
33. Völgyi Zsuzsanna csütörtök 2. óra magyar
       
       
  1. óra    8.00-8.45  
  2. óra    9.00-9.45  
  3. óra  10.00-10.45  
  4. óra  11.00-11.45  
  5. óra  11.55-12.40  
  6. óra  12.50-13.35