Iskolagyümölcs pályázatok

Idén tavasszal is nagy lelkesedéssel készültünk a rajz órákon több csapattal az Iskolagyümölcs program által meghirdetett országos pályázatra.

Képek találhatóak itt.

Az 5.A osztályos lányok csapata az Iskolagyümölcs program fotópályázatán indult, ahol ORSZÁGOS 2. HELYZÉST értek el és 30.000 Ft-ot nyertek osztálykirándulásra. Gratulálunk!

Fényképek itt

Az 5.A osztályos fiú csapat Farkas Gergő, Szénási Dániel és Kovács Kolin RAP kategóriában indult egy saját készítésű videoklippel, amelynek az egészséges iskolagyümölcslevek fogyasztását kellett reklámoznia. Munkájukat Farkas Péter Ákos volt tanítványunk segítette a számítógépes vágásnál.
A fiúk ugyan nem értek el helyezést a pályázaton, de hónapokon át a lehető legnagyobb lelkesedéssel dolgoztak a megvalósításon, így nagyon büszkék vagyunk Rájuk!

A videó megtekinthető facebook oldalunkon.