ÓRIÁSI SIKER a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen

ÓRIÁSI SIKER A ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYEN - VESZPRÉM MEGYEI 2. HELYEZÉS
A Zrínyi Ilona matematikaverseny végeredményét március 2-án a Lovassy László Gimnáziumban ünnepélyes keretek között hirdették ki , illetve adták át a szervezők a megérdemelt díjakat a kiemelkedően teljesítő diákoknak.
Veszprém megyéből 28 általános iskola indult a sokak által legrangosabbnak ítélt matekversenyen, ahol iskolánk -a tavalyi évhez hasonlóan- 2. helyen végzett az iskolák közötti rangsorban.
A 2. (Negro Veronika, Rozsos Benedek, Takács Perta Tamara) és az 5. (Körmendi György, Gáspár Bence, Buda Roland) osztályosok csapatversenyében iskolánk csapatai bizonyultak a legjobbnak a megyében. Egyéniben Gáspár Bence a 3., Körmendi György az 1. helyet szerezte meg (108 indulóból).
A díjazott tanárok között volt Mester Ferencné Ági néni és Pápainé Tóth Babett tanárnő is!
Minden versenyzőnek és felkészítő pedagógusnak GRATULÁLUNK

A rendezvényen készült képek megtekinthetőek itt.

A VEOL oldalán megelent cikk itt olvasható.