Kézilabdázás körzeti diákolimpia

November 14- én a Györgyi Dénes Általános iskola adott otthont a 3. korcsoportos fiú körzeti kézilabda diákolimpiának. Sajnos a körzeti versenyen csak kettő csapat tudott megküzdeni egymással. Az almádi fiúk 31- 15-re verték a szentkirályszabadja csapatát.
Csapattagok: Fazekas Máté, Körmendy György, Ács Gergő, Lázár Mátyás, Babicz Mihály, Fabó Zsombor, Gáspár Patrik, Nagy Zsombor, Blazsúr Bertalan.
A 3. korcsoportos leányok megmérettetése november 16-án zajlott a Györgyiben. Szintén a Szent István Király Általános Iskola csapata ellen. A hazai lányok 51- 8-ra nyertek.
Csapattagok: Perényi Dorka, Somogyi Szofi, Kiss Luca, Ács Fanni, Blazsur Hanna, Göde Petra, Marton Ildikó, Holczer Gvendolin, Tamás Elina, Hujber Sarolta, Gábriel Anna.
A 4. korcsoportos fiúknál Alsóörsön három csapat küzdött egymással. Az alábbi eredmények születtek: Endrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda- Utánpótlásközpont- Györgyi Dénes Általános Iskola 32- 18.
Györgyi Dénes Általános Iskola- Szent István Király Általános Iskola 19- 21.
Szent István Király Általános Iskola- Endrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda- Utánpótlásközpont 19- 22.
Csapattagok: Gáspár Levente, Iker Sámuel, Farkas Máté, Frey Barna, Ábrahám Zalán, Blazsúr Bertalan, Kiss Ádám, Mester Márton, Braun Dániel, Fazekas Máté, Ács Gergő, Toskosz Hrisztosz, Nagy Zsombor.
Tavasszal újra találkozunk, addig is sikeres felkészülést kívánunk minden csapatnak.

További képek iskolánk facebook oldalán láthatók.