06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

ISMÉT A MEGYE LEGJOBBJAI KÖZÖTT A ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYEN

A Zrínyi Ilona matematikaverseny díjátadó ünnepségét –már hagyományosan- a Lovassy László Gimnáziumban tartották meg március 1-én. A legrangosabbnak ítélt matekversenyen iskolánk –az elmúlt két évhez hasonlóan- 2. helyen végzett az általános iskolák közötti rangsorban.
A 2. évfolyamosok (Kádár Simon, Hámori Zsófia, Kiss Csanád) és az 5. osztályosok (Lipcsei Márk, Németh Flórián, Keil Olivér) csapatversenyében iskolánk csapatai a 2. helyen végeztek. A 6. osztályosok versenyében megyei 3. helyezett lett iskolán csapata (Körmendi György, Gáspár Bence, Buda Roland).
Kiemelkedő egyéni eredményeink, akik évfolyamukon a legjobb 10 között végeztek:
Kádár Simon 2. osztály megyei 6. hely
Rozsos Benedek 3. osztály megyei 10. hely.
Lipcsei Márk 5. osztály megyei 2. hely
Németh Flórián 5. osztály megyei 8. hely
Körmendi György 6. osztály megyei 2. hely
Gáspár Bence 6. osztály megyei 7. hely
Mester Márton 8. osztály megyei 9. hely
Zemen János az iskola legjobb felkészítő tanára díjat kapta.
Gratulálunk tanítványainknak és felkészítő tanáraiknak!

A díjátadó ünnepségen készült képek itt megtekinthetőek.