Megyei Mezei Futóverseny

Március 19- én került megrendezésre a megyei Diákolimpia mezei futóverseny Veszprémben a Kolostorok és Kertek Rendezvénytéren. A II., III, IV. korcsoportos tanulók mérhették össze kitartásukat, állóképességüket. Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el: II. korcsoport fiú 2. hely: Molnár Hunor, Tamás Endre, Pusztay Balázs, Fried Levente, Tóth- Pusztay Benedek. Egyéniben Tóth Hunor 3. helyezést ért el. III. korcsoportban a fiúk 3. helyen végeztek. Csapattagok: Ács Gergő, Ormai Koppány, Gyüre Máté, Révész Ádám, Varga Csanád. III. korcsoportos lányok szintén a bronzérmet szerezték meg. Blazsur Hanna, Göde Petra, Ács Fanni, Kiss Leila, Meiczinger Violetta. A legnagyobbaknál a fiúk ezüstérmesek lettek. Csapattagok: Iker Sámuel, Geréd László, Gáspár Levente, Vaczkó Levente, Kutics Balázs. Egyéniben Geréd László 4. helyezett lett. Az 1. és 2. helyen végzett csapatok képviselhetik iskolánkat Gödöllőn április 10- én rendezésre kerülő országos mezei futóversenyen. GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK!