Síeltek a Györgyisek

A Györgyi Dénes Általános Iskola tanulóival az elmúlt 5 hétben, minden szerdán Eplényben síeltünk. A jelentkezőkkel a Síaréna kedvezményes gyermekcsoport jegyét vettük igénybe, melyhez az igénylőknek felszerelést is biztosítottak. A kezdeményezés nagyon népszerűnek bizonyult, hétről hétre csaknem 50 fős gyerekcsapattal indultunk útnak.
Örömteli volt látni, hogy a 20 abszolút kezdő gyerkőcökből mindenki az utolsó két alkalommal a hegy csaknem minden pályáján képes volt lesiklani.
Igazi sikernek azt tekintem, hogy a szülőkkel történt összefogásnak köszönhetően az utolsó 2 alkalommal már oktató bevonása nélkül síeltünk a gyerekkel.
Ezúton köszönjük minden közreműködőnek a segítséget! Különös tekintettel Ormai Balázsnak és Cselik Szabolcsnak!
Jövőre folytatás következik! Lehet, hogy szülői síoktatással?
Szántód Helga

Képek itt alálhatóak.