Körzeti atlétika többpróba diákolimpia

Idén is a veszprémi stadion adott otthont az atlétika verseny lebonyolításának. Balatonalmádi körzet általános iskolás tanulói mérhették össze tudásukat futó- ugró- és dobószámokban. A II. korcsoportban a lány és a fiú csapatunk is az első helyen végzett. Csapattagok (lányok): Kiss Luca, Kutics Fruzsina, Mayer Zsófi, Negro Veronika, Somogyi Szofi, Verestoy Borbála, Wunderlich Sára. Fiúk: Asbóth Máté, Kiss Levente, László- Bata Ármin, Molnár Hunor, Pusztay Balázs, Tamás Endre, Vecsey- Körmendi Balázs. Az 2006-2007 - ben született fiúknál a dobogó 3. fokára állhatott fel a csapat. Tagjai: Ács Gergő, Bécsy Balázs Bendegúz, Fabó Zsombor, Fazekas Máté, Ormai Koppány, Keil Olivér. A „B” csapat a 4. helyen ért célba. Tagjai: Blazsúr Bertalan, Buda Roland, Gönczöl Marcell, Kiss Attila, Nagy Zsombor. A III. korcsoportos lányok fölényesen nyerték a küzdelmet. Tagok: Ács Fanni, Blazsur Hanna, Göde Petra, Szintay Lili, Tamás Elina, Tamás Kata, Meiczinger Violetta. A legnagyobbaknál fiú és lány csapatunk is ezüstéremben részesült. Fiúk: Farkas Máté, Gáspár Levente, Iker Sámuel, Kiss Ádám, Petkovics Bence, Vaczkó Levente. Lányok: Csempesz Lara, Kovács Noémi, Mayer Bianka, Oosthuisen Nicole Lujza, Sánta Zsófia.
Egyéni eredmények: II kcs. Vecsey- Körmendy Balázs 1. Lányoknál 1. Somogyi Szofi, 2. Kiss Luca, a bronzérmen Negro Veronika, és Kutics Fruzsina osztozott. A III. korcsoportban 2. lett Blazsur Hanna, 3. Göde Petra. A IV. korcsoportban Iker Sámuel, és Csempesz Lara is ezüstérmet szerzett. Az első helyen végzett csapatok, és arany és ezüstéremben részesült egyéni versenyzők képviselhetik iskolánkat a május 8-9- én a megyei versenyen. GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK.