06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Szombathelyi ugrókötél klub bemutatója

Bánhegyi Adrienn és Bánhegyi Kata, a szombathelyi ugrókötél klub versenyzői jártak iskolánkban és tartottak rövid bemutatót. Természetesen tanulóink is bekapcsolódhattak a látványoa produkvióba.
Adrienn és Kata több mint 15 éve versenyszerűen ugróköteleznek. 2 világcsúcs felállítása , és többszörös Európa és világbajnoki cím megszerzése után, először Bánhegyi Kata majd pedig testvére Adrienn is bekerült a Cirque du Soleil társulatába. Az elmúlt években a világ szinte minden táján megfordultak. Többek között szerepeltek a riói karneválon, számos francia, német, amerikai és kanadai TV programban, NBA mérkőzéseken, a riói olimpián, Forma 1-en, a német, szlovák és horvát Supertalent műsorában is szórakoztatták a közönséget.

További képek itt találhatóak.