Diákolimpia körzeti mezei futóverseny

Diákolimpia körzeti mezei futóverseny eredményei
(Balatonalmádi, 2019.10.16.)

Szép eredményeket értek el iskolánk tanulói a Balatonalmádiban megrendezett körzeti diákolimpia mezei futóversenyen.
1. korcsoport fiú csapat 3. helyezett.
Csapattagok: Vaczkó Csongor, Szomor Noé, Erdei Péter, Tóth Zalán, Győrffy Botond.

2. korcsoport fiú „A”csapat 1. , a „B” csapat 3. hely.
Csapattagok „A” csapat: Kiss Csanád, Molnár Hunor, Bató Medox, Tamás Endre, Fried Levente.
„B” csapat tagjai: Toskosz Nikosz, Fazekas Áron, Szántód Zénó, Geréd Csanád, Tóth- Pusztay Benedek.
Egyéni versenyben Molnár Hunor 1. helyezést ért el.
2. korcsoport lányok 1. hely.
Tagjai: Negro Veronika, Erdei Julianna, Verestoy Borbála, Sipos Hanna, Jeszenszky Emese
Egyéniben Jeszenszky Emese 1, Negro Veronika 3. hely.

3. korcsoport lányok „A” csapat 1. , „B” csapat 2. hely.
”A” csapat tagjai: Blazsur Hanna, Göde Petra, Ács Fanni, Kiss Leila, Perényi Dorka.
„B” csapat: Kiss Luca, Kovács Lotti, Oláh Rebeka, Somogyi Szofi, Kutics Fruzsina.
Egyéniben Blazsur Hanna 1. , Göde Petra 2.
3. korcsoport fiúk 1. hely.
Tagjai: Bécsy Bendegúz, Ormai Koppány, Gönczöl Marcell, Révész Ádám, Gyüre Máté.
Egyéniben Bécsy Bendegúz 1. ,Ormai Koppány 2. hely.

4. korcsoport leány 2. hely.
Csapattagok: Csempesz Lara, Varga Szabina, Hujber Sarolta, Tamás Kata, Tamás Elina.
4. korcsoport fiú csapat első hely.
Tagjai: Kiss Ádám, Németh Levente, Kutics Balázs, Geréd László, Blazsur Bertalan.
Egyéni: Geréd László 1. ,Kutics Balázs 2. , Németh Levente 3. helyezett.

GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK!!!