ALSÓS TANULÓK TÁJÉKOZTATÓJA

Kedves Szülők!

2020. március16-tól a Kormány 1102/2020. (III.14.) Kormány határozata értelmében az iskolában az oktatás tantermen kívül, digitális munkarendben kerül megszervezésre.

A KRÉTA rendszer felületén keresztül naponta órarend szerint fogjuk elküldeni a feladatokat, amely az Üzenetek fülön látható. Alsó tagozaton tananyagot magyar nyelv és irodalom, matematika és környezetismeret tantárgyakhoz küldünk. Ének, rajz, testnevelés, technika, erkölcstan tantárgyakról később küldünk információt. A napi mozgásról mindenki saját maga gondoskodjon, lehetőleg egyénileg vagy családtagjaival!

Mivel órarend szerint dolgozunk, nap elején 10 óráig feltöltjük a napi aktuális feladatokat, amelyeket a következő tanórára kell elkészíteni. A számonkérés módjáról később küldünk tájékoztatót.

Naponta visszajelzést kérünk a Krétában az üzenet megérkezéséről.

Az üzenetek megtekintéséhez az elérési útvonal pdf formátumban itt megtekinthető.

Akinek szüksége van az Office termékcsaládra (Word, PowerPoint), az alábbi oldalról ingyenesen letöltheti:

Tisztelettel:

Ács Attila