06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Tanévzáró a Györgyi Dénes Általános Iskolában

A Györgyi Dénes Általános Iskolában 365 tanulónak fejeződött be a 2019-2020-as tanév, amit rendhagyó módon, évfolyamonkénti ünnepélyek keretében zártunk le. A meghittebb, szűkebb körben az iskola udvarán lezajló tanévzárókon –a hagyományoknak megfelelően- az intézményvezetőtől a kitűnő tanulmányi eredményt elért tanulók vehettek át jutalomkönyvet és oklevelet. Ezt követően az osztályfőnökök értékelték a tanévet és osztották ki a bizonyítványokat.
A tanévzárókhoz kapcsolódóan került kiosztásra a Györgyi Dénes Általános Iskola „Jó tanuló – jó sportoló” elismerés, amit idén három hetedikes tanuló vehetett át: Göde Petra, Ács Gergő és Babicz Mihály. Ők több sportágban is eredményesen képviselték az iskolát a diákolimpiai versenyeken, illetve legalább 4,5 –es tanulmányi eredményt értek el. Gratulálunk minden díjazottnak!
Minden tanulónknak jó pihenést, tartalmas VAKÁCIÓ-t kívánunk

A tanévzárókon készült képek iskolánk facebook oldalán megtekinthetőek.