Sísuli a Györgyiben

Február 22-vel lezárult az idei síszezon a Györgyi Dénes Iskolában. Január 13 – óta hetente kétszer vághattak neki a hegynek a sportolni vágyó gyerekek és szüleik. A 8 hét alatt iskolánk 70 tanulója vett legalább egyszer síbakancsot a lábára. Heti rendszerességgel sokszor 50 fölötti tanulóval indultunk Eplénybe. Idén több mint 20 kezdőt tanítottunk meg síelni, sőt most már egy-egy szülő is kedvet kapott, hogy megtanulja ezt a mozgásformát.
Köszönetet mondunk iskolánk nevében minden segítőnknek.
A szülőknek, akik a pálya alján vigyáztak gyerekeinkre vagy részt vettek szállításukban. A síelőknek, akik az ügyesebbeket kísérték le a hegyről, körről-körre.
A legnagyobb dicséret azonban oktatóinknak jár, akik a saját szabad idejüket feláldozva, profikat meghazudtoló módon, elképesztő türelemmel tanították diákjainkat síelni. Ormai család – Katinka, Balázs, Bendegúz és Cseli Szabolcs. Köszönjük!

További képek megtekinthetőek iskolánk facebook oldalán.