Indulj el egy úton… vetélkedő

Csapataink az országos döntőig meneteltek.
A Seregélyesi Babtista Általános Iskola szervezésében 6 éve kezdődött az Országos Kéktúra útvonalának természeti, történelmi kulturális értékeire épülő Indulj el egy úton… turisztikai vetélkedő. A virtuális barangoláson iskolánk tanulói 5 éve vesznek részt. Ebben az évben érkeztünk az utolsó szakaszhoz: a Tapolcától Írott-kőig tartó túraútvonalhoz kapcsolódtak a változatos, tartalmas feladatok. Nagy örömünkre idén mindkét csapatunk bejutott az online döntőbe. Az akadozó, majd megszűnő internetkapcsolat miatt sajnos nem minden feladat és válasz érkezett a csapatokhoz, szervezőkhöz, így csapataink 60% feletti teljesítményére, a gyerekek példás hozzáállására nagyon büszkék vagyunk. A csapatok tagjai: Bagó Petra, Gulyás Dorka, Kovács Flóra, Kővári Kincső és Geréd Zalán, Hegyessy Zsombor, Nagy Dávid, Pató Ágoston 6. osztályos tanulók.