Ballagás és tanévzáró ünnepély

Június 19-én, szombaton ünnepélyes tanévzáróval és a végzős 8. osztályosok ballagásával zárta iskolánk a 2020-2021-es tanévet. Az érvényben lévő létszámkorlátozó szabályoknak megfelelően a tanévzárót két „részletben” bonyolítottuk le. Előbb az 1-2-3. évfolyamos tanulóinknak, majd másfél órával később a felsőbb évfolyamoknak zárult a tanév a ballagással egybekötve.
A tanévzárón az iskola igazgatójától 56 tanuló vehetett át jutalomkönyvet, ők mindannyian kitűnő eredménnyel zárták a tanévet. A Györgyi Dénes Iskola kiváló növendéke elismerést idén öt végzős diák érdemelte ki: Göde Petra, Tamás Kata, Kovács Bíborka, Marton Ildikó, Ács Gergő. Ők általános iskolai tanulmányik alatt minden évben kitűnő eredménnyel végeztek.
A tanévzárón köszöntöttük nyugdíjba vonuló kollégáinkat is. Czuczay Zoltánné, Kucserkáné Moravcsik Katalin és Tóth Mária szeptembertől megérdemelt nyugdíjas éveiket kezdik. Ebből az alkalomból vehették át az Emberi Erőforrások Minisztere által adományozott Pedagógus Szolgálati Emlékérmet. Gratulálunk mindhárom nyugdíjba vonuló kollégánknak. Köszönjük áldozatos munkájukat. Tartalmas, egészségben teli, boldog nyugdíjas éveket kívánunk!