Labdarúgás diákolimpiai eredmények

Másfél év szünet után indult újra a diákolimpiai sportversenymozgalom. Elsőként az I. és a III. korcsoportos labdarúgás őszi mérkőzéseire került sor a balatonfűzfői sportpályán. A legkisebbeknél (I. korcsoport) öt iskola csapata -körmérkőzések formájában- mérkőzött meg egymással. Iskolánk alakulata ügyes játékkal mind a négy mérkőzését megnyerte. A III. korcsoportosok szintén Balatonfűzfőn játszottak. A hat résztvevő iskolai csapatot kettő hármas csoportba sorsolták. Iskolánk csapata a Vörösberényi és a Litéri Általános Iskola csapataival játszott. Az 1-2. osztályosokhoz hasonlóan hibátlanul, mindkét mérkőzését megnyerte az 5-6. osztályosokból álló csapatunk. A II. és a IV. korcsoportosok mérkőzéseire az őszi szünet előtti héten kerül sor.
Gratulálunk!