06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Nagy Dávid, 7. osztályos tanuló sikere a NÚSZ Zrt. videópályázatán

Nagy Dávid, 7. osztályos tanuló sikere a NÚSZ Zrt. videópályázatán
A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. (NÚSZ Zrt.) az „Ezt tanultam a biztonságos közlekedésről” című videópályázata keretében arra kérte a gyerekeket, mutassák meg, mit jelent számukra a biztonságos közlekedés, mit tanultak a témában a szüleiktől, az iskolában, vagy akár a saját tapasztalataikból. A pályázók október végéig küldhették be a 15-60 másodperces, önállóan készített videóikat, amelyekben megmutathatták, hogy mit tanultak a biztonságos közlekedésről, milyen témába vágó közlekedési helyzeteket, közlekedési szabályokat ismernek, tartanak fontosnak.
Nagy Dávid, iskolánk 7. osztályos tanulója is készített egy kisfilmet, amivel a felső tagozatos általános iskolások korcsoportjában az első helyen végzet!!!
Szívből gratulálunk Dávidnak!
A nyertes filmek felkerültek a NÚSZ Zrt. Youtube csatornàjára, Dàvidé itt található:
A videópályázatról összefoglaló cikk az alábbi linken olvasható: