06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Megújul a Györgyi Dénes Általános Iskola tetőszerkezete

A Magyar Állam és Balatonalmádi Város Önkormányzatának támogatásával megújul a Györgyi Dénes Általános Iskola tetőszerkezete, új tantermekkel bővül intézményünk
Nagyon jó hírrel érkezett ma iskolánkba dr. Kontrát Károly országgyűlési képviselő, dr. Kepli Lajos polgármester és Szauer István a Veszprémi Tankerület igazgatója. Magyarország Kormánya 158,5 millió forintos és Balatonalmádi Város Önkormányzatának 40 millió forintos támogatásával újulhat meg iskolánk épületének tetőszerkezete, ahol -terveink szerint- az első ütemben kettő új tanteremmel is bővül intézményünk.
Köszönjük dr. Kontrát Károly országgyűlési képviselő úr és az Önkormányzat segítségét, támogatását. Bízunk benne, hogy a következő tanévet szeptemberben már új tantermekkel és új tetővel kezdhetjük el