06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

"Megzöldülök!" fotópályázat eredménye

A BalKOM Nonprofit Kft. által szervezett "Megzöldülök!" fotópályázat eredménye
A fotópályázat eredményhirdetése a napokban történt, amiről a cég ügyvezetője, Rákos András tájékoztatta iskolánkat. Ez alapján a verseny 2. helyezettje Tóth Lilien 5.B osztályos tanulónk lett, "Rács mögött a természet" című fotójával.
Különdíjban részesült a "Föld nélkül is megél" című képével Horváth Elena Eszter 5.B osztályos és Csuha-Dankó Maja 5.a osztályos tanulónk, aki "Együtt a jövőnkért" című alkotásával vett részt a versenyben.
A cég tájékoztatója szerint rendkívül színes palettát sorakoztattak fel a gyerekek az alkotásaikban, készültek játékos, vidám fotók, de meghökkentő, elgondolkodtató alkotások is. A beérkező fotók mennyisége és minősége is jelzi, hogy a fiatal generáció mennyire fogékony a környezetvédelem témájára, illetve, hogy milyen jól látja a probléma lényegét.
Az értékes jutalmakat a téli szünet előtti utolsó tanítási napon vehették át az ifjú fotósok.
Mindhárom diákunknak szívből gratulálunk!
2021.12.17.