06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Játékos sportvetélkedő megyei döntő

A Játékos sportvetélkedő megyei döntőjében is első helyezést ért el iskolánk csapata
A Györgyi Dénes Általános Iskola tornacsarnokában rendezte meg a Veszprém megyei Diáksport Egyesület a Játékos sportvetélkedő megyei döntőjét. Iskolánk csapata a körzeti verseny megnyerését követően a megyei versenyen is aranyérmet ért el. A verseny első felében a csopaki csapattal kiélezett küzdelem zajlott, hol a csopakiak, hol az almádi csapat nyerte a futamot. A verseny második felében aztán versenyzőink magabiztosan nyerték a versenyszámokat, így iskolánk csapata ismét megyei első helyezést ????ért el, így februárban újból pályára léphet, immár az országos elődöntőben. Második helyen a Csopaki Református Általános Iskola, a harnadik helyen a Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola csapata végzett.
A csapat tagjai voltak: Barcza Botond, Bécsy Dorottya, Demetrovics Pál, Dobcsányi Dániel, Erdei Péter, Győrffy Botond, Heidinger Levente, Holéczy Júlia, Horváth Tekla Zsófia, Huszka Boróka, Jaksa Aliz, Jeszenszky Balázs, Lőrincz Jáde, Nagy Réka Ágota, Pék Bendegúz, Pirik Zsigmond, Rasovszky Csepke, Varga Léda.
Gratulálunk!