Ezüstérem a megyei kézilabda Diákolimpián

Ajkán került megrendezésre a IV. korcsoportos kézilabda Diákolimpia megyei döntője, ahol a lányok mezőnyében iskolánk csapata képviselte a balatonalmádi körzetet. A megyei megmérettetésen 7 csapat vett részt. A sorsolást követően iskolánk csapata Pápateszér, Tapolca és Ajka csapataival játszott. Mindhárom mérkőzést ügyes, tetszetős játékkal megnyerték a lányok, így a döntőbe jutottunk. A fináléban a másik csoport győztesével, a veszprémi Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium és Általános Iskola csapatával találkoztunk. A döntő mérkőzésen nagy küzdelmet, jó játékot láthattak a nézők, mindkét csapat nagy elszántsággal, nagy akarattal játszott. A végén a veszprémi lányok örülhettek a győzelemnek, a sérüléstől megfogyatkozott almádi lányok nyakába az ezüstérem ????került.
Csapatunk a 2. hellyel továbbjutott az országos elődöntő selejtezőjébe.
Gratulálunk!
Kovács Lottinak mihamarabbi gyógyulást kívánunk!
A Csapat tagjai: Blazsur Hanna, Tárkány-Szűcs Emma, Ács Fanni, Kovács Lotti, Perényi Dorka, Somogyi Szofi, Szabolcs Bíborka, Jaksa Kata, Rasovszky Rézi, Oláh Rebeka.