Nem várt siker a megyei kosárlabda Diákolimpián

IV. korcsoportos leányaink csütörtökön Várpalotán szerepeltek a megyei kosárlabda Diákolimpián. A körzeti verseny győztesei vehettek részt az eseményen, ahol öt iskola csapata lépett pályára körmérkőzéses lebonyolítási rendszerben. Az első mérkőzésen a füredi Radnóti iskola csapatát győztük le, majd a tapolcai Bárdos iskola lányaitól vereséget szenvedtünk. A hátralévő két meccset (ajkai Fekete-Vörösmarty iskola, várpalotai Várkerti iskola) sikerült megnyerni lányainknak, így óriási bravúrként –hiszen a csapat túlnyomó része kézilabdás- a képzeletbeli dobogó második fokára állhatott fel csapatunk.
A csapat tagjai: Ács Fanni, Blazsur Hanna, Éliás Lilla, Perényi Dorka, Somogyi Szofi, Szabolcs Bíborka, Jaksa Kata, Rasovszky Rézi, Oláh Rebeka, Tóth Virág.
Gratulálunk a csapatnak, illetve a felkészítő testnevelőknek, Eszter néninek és Ivett néninek.
Folytatás az országos elődöntő selejtezőjében!