06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

matematika verseny eredmények

A II. matekÁSZ tanulmányi verseny megyei fordulóján díjazott növendékeink:
a 4. osztályosok közül Gáspár Gergő 4 helyezést,
az ötödik osztályosok versenyében Jeszenszky Emese 5. helyezést, Kádár Simon 6. helyezést,
a hetedik osztályból Nagy Dávid Boldizsár 2., Pató Ágoston Boldizsár 3., Asbóth Máté 5., Kővári Kincső 7. helyezést ért el. Felkészítő tanáraik: Glöckl Eszter, Ódorné Tóth Zsuzsanna, Tóthné Kunstár Judit.
A Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen is kimagaslóan szerepeltek a „Györgyis” gyerekek. Erdei Péter 4. osztályos és Kádár Simon 5. osztályos tanuló első helyen végzett a megyei összesítésben, mindketten részt vettek az országos eredményhirdetésen is, mert bekerültek e legeredményesebb 15 versenyző közé. Felkészítő tanáruk Vadas Györgyné és Ódorné Tóth Zsuzsanna.
A legjobb 10 versenyző között végzett a megyei összesítésben:
2. osztály: Pék Bendegúz 3., Lakatos Márton 4., Kocsis Lara 5. és Pirik Zsigmond 10. helyezés, Hoffstetterné Vollain Márta tanítványai.
4. osztály: Gáspár Gergő 4. helyezés, Glöckl Eszter növendéke.
7. osztály: Kővári Kincső 2., Pató Ágoston Boldizsár 9. helyezés, Tóthné Kunstár Judit tanítványai.
8. osztály: Lipcsei Márk 4. hely, Sári Gyuláné növendéke.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!