06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Diákolimpia megyei verseny

Kiemelkedő eredményeket értek el tanulóink az atlétika Diákolimpia megyei versenyen
A Veszprémi Stadionban került megrendezésre a megyei Diákolimpia egyéni és többpróba csapat versenyszámai. Iskolánkból 5 csapat jutott tovább a körzeti versenyről, illetve több versenyzőnk egyéni versenyszámokban bizonyult a legjobbnak a körzeti versenyen, így a megyei megmérettetésen is pályára léphetett.
II. korcsoportos fiú csapatunk (Fabó Marcell, Györffy Botond, Erdei Péter, Jeszenszky Balázs, Asbóth Huba, Pék Bendegúz ) a 6. helyet szerezte meg, míg egyéni összetettben Fabó Marcell 2. helyezett lett.
A III. korcsoportosok versenyében a fiúknál iskolánk csapata (Tóth-Pusztai Benedek, Kovács Péter, Tamás Endre, Bató Medox, Áment Zalán, Molnár Hunor) a 4., a lányok (Negro Veronika, Sipos Hanna, Erdei Julianna, Farkas Nóra, Jeszenszky Emese, Nagy Orsolya) a 2. helyezést érték el.
Sipos Hanna a 8., Erdei Julianna és Tóth-Pusztai Benedek a 9. helyen végzett egyéni összetettben.
A legnagyobbaknál, a IV. korcsoportosok viadalán leány csapatunk (Somogyi Szofi, Oláh Rebeka, Kiss Leila, Szabolcs Bíborka, Perényi Dorka, Kovács Luca) és fiú csapatunk is (Révész Ádám, Kiss Norbert, Pusztay Balázs, Tóth Benedek, Ormai Koppány, Keil Olivér) az előkelő megyei 3. helyezést érte el.
Egyéni összetettben Perényi Dorka a 6., Somogyi Szofi a 7., Keil Olivér a 7., Révész Ádám a 9. helyet szerezte meg.
Az egyéni versenyszámokban Somogyi Szofi a IV. korcsoportosok versenyében súlylökésben 1., kislabdahajításban 2. helyezést ért el. Szofi így indulhat az országos versenyen is.
Gratulálunk a Versenyzőknek!