I. korcsoportos labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő

I. korcsoportos labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő, Szombathely - helyzetjelentés
1-2. osztályos (I. korcsoport) focistáink Szombathelyen vesznek részt a pünkösdi hétvégén a labdarúgás Diákolimpia országos döntőjében. Pénteken a szervezők 4 ötös csoportba sorsolták a résztvevő 20 csapatot. Iskolánk alakulata Békéscsaba, Szolnok, Fertőszentmiklós és Kozármisleny csapataival került egy csoportba. A péntek délutáni ünnepélyes megnyitó a Haladás stadionjában került megrendezésre. A mai nap kis focistáink a nagy meleg ellenére nagy akarással, helyenként jó játékkal 5 pontot gyűjtve a csoport 3. helyén végeztek, így a vasárnapi helyosztón a 9-12. helyért játszhatunk. A gyerekek nagy örömére a mai nap folyamán sikerült egy közös képet csinálni a 108-szoros magyar válogatott Király Gáborral.
Hajrá Györgyi!