ADÓ 1%

Kedves Szülők!

Örömmel számolunk be arról, hogy a 2022-es évre vonatkozó személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásából összesen 938.756,- forint folyt be a Györgyi Dénes Iskoláért Alapítvány részére, így a tavalyi évhez képest sikerült megduplázni az összeget! Nagyon köszönjük minden kedves szülőnek, adózónak, aki gondolt Ránk! Az összeget az Iskola aulájának felújítására fordítjuk, melyre vonatkozó árajánlatok bekérése folyamatban van.

Tájékoztatjuk a kedves Szülőket, hogy az Alapítvány arculata is hamarosan megújul, így a Györgyi Dénes Iskola honlapján külön linken lesz elérhető az Alapítvány tevékenységével kapcsolatos valamennyi információ folyamatosan aktualizálva. Ezúton is köszönjük Kövecses Anna szülő munkáját, aki az Alapítvány logóját megálmodta és megtervezte!

Nagyon köszönjük dr. Kovács Eszter és Kassay Rita szülőknek a SZJA 1% gyűjtésében és az Alapítvány új arculati elemeinek kialakításában nyújtott segítséget is!

Mester Ferencné - kuratóriumi elnök

Ács Attila - igazgató