06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Futsal diákolimpiai győzelem

November végén az alsóörsi sportcsarnok adott otthont a futsal Diákolimpia körzeti fordulójának. A selejtező körben iskolánk csapata előbb a fűzfői Irinyi Iskola, majd az Alsóörsi Református Iskola együtteseivel játszott. Mindkét mérkőzést sikerrel vették (2:0, majd 6:2) a fiúk, így a csoportból első helyen jutottak be a négyes körzeti döntőbe. A szintén Alsóörsön megrendezett eseményen csapatunk az elődöntőben a Vörösberényi Iskola együttesét legyőzve (9:0) jutott a döntőbe, ahol ismét az alsóörsi csapattal játszottunk. A házigazdákat ismét sikerült legyőznünk (4:1), így körzeti győztesként iskolánk csapata továbbjutott a vármegyei elődöntőbe, amit december 11-én rendeznek meg.

A csapat tagjai: Sipos Ádám, Tóth-Pusztai Benedek, Kiss Csanád, Bató Medox, Táborosi Attila, Doma Kálmán Levente, Kovács Dominik, Varga Botond, Oláh András.

Gratulálunk a fiúknak!

2023.12.07.