Novemberi „györgyis” sporteredmények

A novemberi tavaszias időjárás lehetővé tette, hogy az októberben a csapadékos idő miatt elmaradt felső tagozatos (III. és IV. korcsoport) labdarúgó diákolimpiai mérkőzéseket bepótoljuk.

Az 5-6. osztályosok Alsóörsön, míg a 7-8. osztályos csapatok a vörösberényi új műfüves pályán mérhették össze tudásukat.

Eredmények: III. korcsoport: Györgyi Dénes Ált. Iskola – Vörösberényi Ált. Iskola 3:0, Györgyi Dénes Ált. Iskola – Alsóörsi Református Ált. Iskola 2:1.

IV. korcsoport: Györgyi Dénes Ált. Iskola – Litéri Református Ált. Iskola 16:0, Györgyi Dénes Ált. Iskola – Irinyi Ált. Iskola B.fűzfő 13:1, Györgyi Dénes Ált. Iskola - Alsóörsi Református Ált. Iskola 1:2.

Tavasszal a mérkőzések visszavágóinak, majd a körzeti döntő megrendezésével folytatódnak a küzdelmek.