Diákolimpia labdarúgás

A labdarúgás diákolimpia tavaszi selejtező-mérkőzéseit követően kerültek megrendezésre a körzeti döntők. A legkisebbek (1-2. osztályosok) második helyen, míg a II. korcsoportosok (3-4. osztályosok) és a legnagyobbak első helyen végeztek, így részt vehettek a tapolcai megyei döntőn, ahol Balatonalmádi körzetét képviselték. A nagyobbak (Dolezsai Mátyás, Horváth Máté, Pápai Dominik, Sánta Szabolcs, Szintay Ágoston, Sárossy Tibor, Fülöp Levente, Gózon Bendegúz) csak büntető-rugásokkal maradtak le a dobogóról (4. helyezettek lettek), míg a II. korcsoportosok (Lázár Mátyás, Gáspár Bence, Ács Gergő, Horváth Milán, Bécsy Bendegúz, Halász Levente, Blazsúr Bertalan, Kovács Zsombor, Fabó Zsombor, Buda Roland, Szunyogh Adrián, Körmendi György) a 9 csapatos megyei döntő élén végeztek, így a „györgyis” diákok lettek a megyei bajnokok a 3-4. osztályosok mezőnyében, így Veszprém megyét képviselhetik a fonyódi országos diákolimpián.

Képek az iskolánk facebook oldalán találhatóak.