06 30 811 9218
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zs. u. 30.

Diákolimpia Mezei Futóverseny

Októberben a vörösberényi mandulás füves területén került megrendezésre a diákolimpia mezei futóverseny körzeti fordulója, ahol iskolánk csapatai kiemelkedően teljesítettek.
Eredmények: A legkisebbek versenyében lány – és fiú csapatunk is a dobogó 2. fokára állhatott fel.
A csapatok tagjai: Erdei Júlianna, Verestoy Borbála, Farkas Nóra, Horváth Csenge, Sári Kincső, valamint Fried levente, Tamás Endre, Geréd Csanád, Kovács Péter, Babicz Bence. Erdei Julcsi emellett még egy bronzéremnek is örülhetett, hiszen egyéniben a harmadik helyet szerezte meg.
A 2. korcsoportos fiúk versenyében ,B’ csapatunk a 6. helyen végzett Geréd Zalán, Márkus Noé, Keil Olivér, Braun Péter, Fülöp István Kornél összeállításban, míg ,A’ csapatunk a dobogó legfelső fokára állhatott fel. A győztes csapat tagjai: Bécsy Bendegúz, Halász Levente, Csejtei Zétény, Révész Ádám, Sveiczer Dávid. Egyéniben Bécsy Bendegúz a 2., míg Halász Levente a 3. helyen végzett.
A 2. korcsoportos lányok versenyében hasonlóan szép eredmények születtek, lány csapatunk aranyéremnek örülhetett. A csapat tagjai: Göde Petra, Blazsúr Hanna, Perényi Dorka, Kiss Leila, Seidel Trinity, Kutics Fruzsina. Egyéni összetettben Göde Petra és Blazsúr Hanna az 1. illetve a 2. helyen végzett.
A 3. korcsoportos fiúknál mindkét csapatunk dobogón végzett, hisz ,B’ csapatunk a 3. helyen zárt, ,A’ csapatunk pedig fölényes győzelmet aratott. Bronzérmeseink: Buda Roland, Ács Gergő, Csomai Dominik, Blazsúr Bertalan, Kiss Barnabás. Aranyérmeseink: Geréd László, Kutics Balázs, Kiss Ádám, Fazekas Máté, Babicz Mihály. Az egyéni verseny tekintetében a györgyis diákok nem találtak legyőzőre, a dobogó mindhárom fokára iskolánk tanulói állhattak fel: 1. hely: Geréd László, 2. hely Kutics Balázs, 3. hely Kiss Ádám. Lány csapatunk a 2. helyen végzett Csempesz Lara, Gyimóthy Emma, Mayer Bianka, Varga Szabina, Kurucz Luca összeállításban, míg a mezőnyben Csempesz Lara nem talált legyőzőre.
A legnagyobbak versenyében mind a lányok, mind a fiúk 1. helyen végeztek. A győztes versenyzők: Kiss Kamilla, Gyüre Sarolta, Hebling Laura, Kovács Noémi, Bolla Patrícia, valamint Szintay Ágoston, Iker Sámuel, Gáspár Levente, Vaczkó Levente, Petkovics Bence.
A fiúk egyéni versenyében Szintay Ágoston a 2. helyen, míg a lányoknál Kiss Kamilla a 3. helyen ért célba.
A tavasszal megrendezésre kerülő megyei fordulón győztes csapataink és az egyéni verseny első és második helyezést elért tanulói képviselik iskolánkat.
Versenyzőinknek gratulálunk és további eredményes felkészülést kívánunk! Hajrá Györgyi!

A versenyen készüt képek megtalálhatóak iskolánk facebook oldalán.