Diákolimpia Kézilabda

Kézilabda megyei diákolimpián ezüstérmes lett fiú csapatunk!!!
Ajkán rendezték meg a IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia megyei döntőjét, ahol a 4 iskola csapata vett részt. A körmérkőzések után alakult ki a végső sorrend. Iskolánk fiú csapata először az ajkai Fekete-Vörösmarty iskola csapatát győzte le (30:20), majd a várpalotai Várkerti iskola gárdáját is 4 góllal felülmúlta (22:18). Ezután következett a veszprémi Padányi iskola elleni, döntőnek is beillő összecsapás. Óriási izgalmak közepette csapatunk 1 góllal (24:25) alulmaradt, így a fiúk nyakába az ezüstérmet akasztották az eredményhirdetés alkalmával. A CSAPAT tagjai: Mester Márton, Marton Dávid, Szintay Ágoston, Frey Barna, Fazekas Máté, Fazekas Gergő, Czabula Huba, Toskosz Hrisztosz, Farkas Máté, Pápai Dominik, Kovács Noel. GRATULÁLUNK!!!!